Hakkımızda

Biz Kimiz

İlk günkü heyecanımızla yola devam ediyoruz...

Bugün 4500 şirketin yer aldığı turizm sektöründe iş hacmi olarak en büyük acenteler arasında yer alan Meridian Tur, 1993 yılında, müşterilerinin turistik ve kurumsal seyahat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla Cihan Taşal ve Aslan Levanta tarafından kurulmuştur.

Hizmetleriyle, iş ortaklarının ihtiyaç ve beklentilerini en iyi biçimde cevaplayabilmek hedefiyle yola çıkan Meridian Tur, kuruluşundan bugüne birçok şirketin kurumsal ve turistik seyahat ihtiyaçlarına, toplu çözüm üretip uzun vadeli iş ortaklığına dayalı, profesyonel, özel ve yaratıcı hizmetler sunmaktadır.

Bugün özverili çalışmalarının sonucunda, müşterilerine verdiği önem ve sağladığı yüksek hizmet kalitesi sayesinde kuruluşunda belirlediği hedeflere ulaşarak Türkiye’deki birçok saygın şirketin tercihi olmayı başarmıştır. 100’ü aşkın çalışanı ile sizlere hizmet vermeye çalışan Meridian Tur’un hedefleri hiç bitmiyor. Sektörüne katma değer sağlayan, pazar değeri yüksek, sunduğu hizmetlerde başarılı sonuçlar almayı hedefleyen, kurumsal yaklaşımlara hakim bir şirket olan Meridian Tur, her zaman daha iyiyi daha doğruyu istiyor.

İlk günkü heyecanımızla yola devam ediyoruz...